Dobijte si energii v srdci Orlických hor, které si i po staletí osídlení zachovaly původní přírodní ráz.

Nabízíme celoroční ubytování v nově vystavěných apartmánech, v horské obci České Petrovice. Jsme ideálním místem pro všechny milovníky turistiky, cykloturistiky, pro lyžařské nadšence sjezdového lyžování i běžkaře a pro rodiny s dětmi. Nacházíme se v sousedství Sportareálu České Petrovice, který provozuje letní a zimní sportovní aktivity, v blízkosti Zemské brány a Pastvinské přehrady.

Apartmány o velikosti 2+kk jsou určeny pro 4 osoby. Velký obývací pokoj s prostorným kuchyňským a jídelním koutem, samostatným pokojem, koupelnou s WC, chodbou. Ve vybavení každého apartmánu je rozkládací sušák. WIFI v celém objektu zdarma. Pro každý apartmán je elektrický bojler zvlášť. Vytápění ústřední. Ubytování je vhodné pro všechny věkové kategorie a pro rodiny s dětmi.

Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energie, vody, vytápění, wifi, TV s USB vstupem, parkování, povlečení, fén, toaletní papír, tablety do myčky, zázemí pro hosty - tj. úschovna kol a lyží, terasa, trampolína o průměru 5m, venkovní ohniště, gril, venkovní posezení na terase.

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 15,- Kč/os./den, osušky, ručníky, utěrky, dětskou postýlku.   

          Celý objekt je nekuřácký !

       Není možné ubytování s domacími mazlíčky.

Při příjezdu se hradí vratná kauce ve výši 3000,- Kč/ 1 apartmán.


Jsme na Facebooku